Oferta naszego salonu optycznego gwarantuje Państwu szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych korekcyjnych. Jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego z wadą wzroku, ponieważ okulary przeciwsłoneczne korekcyjne zapewniają nie tylko ochronę oczu przed szkodliwym działaniem promieniowania UV dzięki zastosowanym filtrom ale rownież stwarzają komfort widzenia i umożliwiają wykonywanie wszystkich czynności wymagających pełnej ostrości widzenia.

Soczewki korygujące są dobierane odpowiednio do wady wzroku.
Zatem już od dziś mogą Państwo bez żadnych przeszkód prowadzić samochód w słoneczny dzień, widząc w pełnej ostrości i jednocześnie chroniąc wzrok przed oślepiającym słońcem, pilnować dzieci bawiących się na plaży, czytać książkę w ogrodzie, uprawiać sport, zwiedzać i zachwycać się architektoniczną różnorodnością, dostrzegając najdrobniejsze szczegóły. Okulary przeciwsłoneczne korekcyjne to idealne rozwiązanie zarówno dla osób cierpiących na dalekowzroczność i krótkowzroczność.

Zapewniamy, że każdy typ soczewki może zostać przekształcony w okulary przeciwsłoneczne korygujące. W naszym salonie optycznym mogą Państwo skonfigurować samodzielnie swoje wymarzone okulary przeciwsłoneczne. Gwarantujemy różnorodność oprawek, szeroką gamę kolorystyczną soczewek oraz 2 lata gwarancji producenta.

 • 1. Wybierz oprawę korekcyjną, która Ci się spodobała

  Naszym głównym celem jest przede wszystkim dopasowanie Twoich nowych okularów do Twoich indywidualnych potrzeb, dlatego do każdych opraw korekcyjnych możemy wstawić korekcyjne szkła przeciwsłoneczne, które odmienią Twoje widzenie na słońcu.

 • 2. Dobierz szkła przeciwsłoneczne

  Kolejnym Twoim krokiem jest wybrór szkieł przeciwsłonecznych. Polecamy kolor szary, brązowy lub ciemno-zielony albo standadowy.

 • 3. Złóż zamówienie

  Twoje nowe okulary przeciwsłoneczne są już prawie gotowe, wystarczy, że sfinalizujesz zamówienie w swoim koszyku.

 • 4. Odkrywaj świat na nowo

  Ciesz się swoimi nowymi okularami w pogodne dni, pamiętaj, że możesz w nich zarówno chodzić po dworze jak i prowadzić samochód czy uprawiać sport.